Difference between revisions of "4U SBB 3 1"
Jump to navigation
Jump to search
(Created page with "==INFO:== {| class="wikitable" cellpadding=5 style="border:1px; width:50%;" |- | PN:|| xxxxxxxxx |- | SN:|| xxxxxxxxx |- |} ==NODE A:== {| class="wikitable" cellpadding=5 styl...") |
|||
| Line 24: | Line 24: | ||
| IPMI Address:|| xxxxxxxxx | | IPMI Address:|| xxxxxxxxx | ||
|- | |- | ||
| − | | CPU: | + | | CPU:|| xxxxxxxxx |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Card PN:|| xxxxxxxxx |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Card SN:|| xxxxxxxxx |
|- | |- | ||
| − | | INFO: | + | | MEM PN:|| xxxxxxxxx |
| + | |- | ||
| + | | MEM SN:|| xxxxxxxxx | ||
| + | |- | ||
| + | | HDD/SSD PN:|| xxxxxxxxx | ||
| + | |- | ||
| + | | HDD/SSD SN:|| xxxxxxxxx | ||
| + | |- | ||
| + | | INFO:|| xxxxxxxxx | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Line 50: | Line 58: | ||
| IPMI Address:|| xxxxxxxxx | | IPMI Address:|| xxxxxxxxx | ||
|- | |- | ||
| − | | CPU: | + | | CPU:|| xxxxxxxxx |
| + | |- | ||
| + | | Card PN:|| xxxxxxxxx | ||
| + | |- | ||
| + | | Card SN:|| xxxxxxxxx | ||
| + | |- | ||
| + | | MEM PN:|| xxxxxxxxx | ||
| + | |- | ||
| + | | MEM SN:|| xxxxxxxxx | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | HDD/SSD PN:|| xxxxxxxxx |
|- | |- | ||
| − | | | + | | HDD/SSD SN:|| xxxxxxxxx |
|- | |- | ||
| − | | INFO: | + | | INFO:|| xxxxxxxxx |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 15:52, 24 April 2017
INFO:
| PN: | xxxxxxxxx |
| SN: | xxxxxxxxx |
NODE A:
| MBD SN: | xxxxxxxxx |
| MAC's: | |
| 1: | xxxxxxxxx |
| 2: | xxxxxxxxx |
| IPMI: | xxxxxxxxx |
| OS Address: | xxxxxxxxx |
| IPMI Address: | xxxxxxxxx |
| CPU: | xxxxxxxxx |
| Card PN: | xxxxxxxxx |
| Card SN: | xxxxxxxxx |
| MEM PN: | xxxxxxxxx |
| MEM SN: | xxxxxxxxx |
| HDD/SSD PN: | xxxxxxxxx |
| HDD/SSD SN: | xxxxxxxxx |
| INFO: | xxxxxxxxx |
NODE B:
| MBD SN: | xxxxxxxxx |
| MAC's: | |
| 1: | xxxxxxxxx |
| 2: | xxxxxxxxx |
| IPMI: | xxxxxxxxx |
| OS Address: | xxxxxxxxx |
| IPMI Address: | xxxxxxxxx |
| CPU: | xxxxxxxxx |
| Card PN: | xxxxxxxxx |
| Card SN: | xxxxxxxxx |
| MEM PN: | xxxxxxxxx |
| MEM SN: | xxxxxxxxx |
| HDD/SSD PN: | xxxxxxxxx |
| HDD/SSD SN: | xxxxxxxxx |
| INFO: | xxxxxxxxx |