Difference between revisions of "Zxc"
Jump to navigation
Jump to search
(→ZXC) |
(→ZXC) |
||
| Line 2: | Line 2: | ||
{| | {| | ||
|- | |- | ||
| − | | INFO: | + | | INFO:|| xxxxxxxxx |
|- | |- | ||
| PN:|| xxxxxxxxx | | PN:|| xxxxxxxxx | ||
Latest revision as of 14:22, 24 April 2017
ZXC
| INFO: | xxxxxxxxx |
| PN: | xxxxxxxxx |
| SN: | xxxxxxxxx |
| CS: | xxxxxxxxx |
| MBD SN: | xxxxxxxxx |
| MAC's: | |
| 1: | xxxxxxxxx |
| 2: | xxxxxxxxx |
| IPMI: | xxxxxxxxx |
| OS Address: | xxxxxxxxx |
| IPMI Address: | xxxxxxxxx |
| CPU: | xxxxxxxxx |
| HDD/SDD: | |
| PN: | xxxxxxxxx |
| SN: | xxxxxxxxx |
| Cards: | xxxxxxxxx |
| MEM: | xxxxxxxxx |
| INFO: | xxxxxxxxx |