Difference between revisions of "4U Fattwin 3 1"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 34: | Line 34: | ||
| MEM SN: | | MEM SN: | ||
|- | |- | ||
| − | | HDD/SSD | + | | HDD/SSD PN: |
|- | |- | ||
| − | | HDD/SSD | + | | HDD/SSD SN: |
|- | |- | ||
| INFO: | | INFO: | ||
| Line 68: | Line 68: | ||
| MEM SN: | | MEM SN: | ||
|- | |- | ||
| − | | HDD/SSD | + | | HDD/SSD PN: |
|- | |- | ||
| − | | HDD/SSD | + | | HDD/SSD SN: |
|- | |- | ||
| INFO: | | INFO: | ||
| Line 102: | Line 102: | ||
| MEM SN: | | MEM SN: | ||
|- | |- | ||
| − | | HDD/SSD | + | | HDD/SSD PN: |
|- | |- | ||
| − | | HDD/SSD | + | | HDD/SSD SN: |
|- | |- | ||
| INFO: | | INFO: | ||
| Line 136: | Line 136: | ||
| MEM SN: | | MEM SN: | ||
|- | |- | ||
| − | | HDD/SSD | + | | HDD/SSD PN: |
|- | |- | ||
| − | | HDD/SSD | + | | HDD/SSD SN: |
|- | |- | ||
| INFO: | | INFO: | ||
| Line 162: | Line 162: | ||
| CPU: | | CPU: | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Card PN: |
| + | |- | ||
| + | | Card SN: | ||
| + | |- | ||
| + | | MEM PN: | ||
| + | |- | ||
| + | | MEM SN: | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | HDD/SSD PN: |
|- | |- | ||
| − | | HDD/SSD: | + | | HDD/SSD SN: |
|- | |- | ||
| INFO: | | INFO: | ||
| Line 198: | Line 204: | ||
| MEM SN: | | MEM SN: | ||
|- | |- | ||
| − | | HDD/SSD | + | | HDD/SSD PN: |
|- | |- | ||
| − | | HDD/SSD | + | | HDD/SSD SN: |
|- | |- | ||
| INFO: | | INFO: | ||
| Line 232: | Line 238: | ||
| MEM SN: | | MEM SN: | ||
|- | |- | ||
| − | | HDD/SSD | + | | HDD/SSD PN: |
|- | |- | ||
| − | | HDD/SSD | + | | HDD/SSD SN: |
|- | |- | ||
| INFO: | | INFO: | ||
| Line 266: | Line 272: | ||
| MEM SN: | | MEM SN: | ||
|- | |- | ||
| − | | HDD/SSD | + | | HDD/SSD PN: |
|- | |- | ||
| − | | HDD/SSD | + | | HDD/SSD SN: |
|- | |- | ||
| INFO: | | INFO: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 15:35, 24 April 2017
INFO:
| PN: | xxxxxxxxx |
| SN: | xxxxxxxxx |
NODE 1:
| MBD SN: | xxxxxxxxx |
| MAC's: | |
| 1: | xxxxxxxxx |
| 2: | xxxxxxxxx |
| IPMI: | xxxxxxxxx |
| OS Address: | xxxxxxxxx |
| IPMI Address: | xxxxxxxxx |
| CPU: | |
| Card PN: | |
| Card SN: | |
| MEM PN: | |
| MEM SN: | |
| HDD/SSD PN: | |
| HDD/SSD SN: | |
| INFO: |
NODE 2:
| MBD SN: | xxxxxxxxx |
| MAC's: | |
| 1: | xxxxxxxxx |
| 2: | xxxxxxxxx |
| IPMI: | xxxxxxxxx |
| OS Address: | xxxxxxxxx |
| IPMI Address: | xxxxxxxxx |
| CPU: | |
| Card PN: | |
| Card SN: | |
| MEM PN: | |
| MEM SN: | |
| HDD/SSD PN: | |
| HDD/SSD SN: | |
| INFO: |
NODE 3:
| MBD SN: | xxxxxxxxx |
| MAC's: | |
| 1: | xxxxxxxxx |
| 2: | xxxxxxxxx |
| IPMI: | xxxxxxxxx |
| OS Address: | xxxxxxxxx |
| IPMI Address: | xxxxxxxxx |
| CPU: | |
| Card PN: | |
| Card SN: | |
| MEM PN: | |
| MEM SN: | |
| HDD/SSD PN: | |
| HDD/SSD SN: | |
| INFO: |
NODE 4:
| MBD SN: | xxxxxxxxx |
| MAC's: | |
| 1: | xxxxxxxxx |
| 2: | xxxxxxxxx |
| IPMI: | xxxxxxxxx |
| OS Address: | xxxxxxxxx |
| IPMI Address: | xxxxxxxxx |
| CPU: | |
| Card PN: | |
| Card SN: | |
| MEM PN: | |
| MEM SN: | |
| HDD/SSD PN: | |
| HDD/SSD SN: | |
| INFO: |
NODE 5:
| MBD SN: | xxxxxxxxx |
| MAC's: | |
| 1: | xxxxxxxxx |
| 2: | xxxxxxxxx |
| IPMI: | xxxxxxxxx |
| OS Address: | xxxxxxxxx |
| IPMI Address: | xxxxxxxxx |
| CPU: | |
| Card PN: | |
| Card SN: | |
| MEM PN: | |
| MEM SN: | |
| HDD/SSD PN: | |
| HDD/SSD SN: | |
| INFO: |
NODE 6:
| MBD SN: | xxxxxxxxx |
| MAC's: | |
| 1: | xxxxxxxxx |
| 2: | xxxxxxxxx |
| IPMI: | xxxxxxxxx |
| OS Address: | xxxxxxxxx |
| IPMI Address: | xxxxxxxxx |
| CPU: | |
| Card PN: | |
| Card SN: | |
| MEM PN: | |
| MEM SN: | |
| HDD/SSD PN: | |
| HDD/SSD SN: | |
| INFO: |
NODE 7:
| MBD SN: | xxxxxxxxx |
| MAC's: | |
| 1: | xxxxxxxxx |
| 2: | xxxxxxxxx |
| IPMI: | xxxxxxxxx |
| OS Address: | xxxxxxxxx |
| IPMI Address: | xxxxxxxxx |
| CPU: | |
| Card PN: | |
| Card SN: | |
| MEM PN: | |
| MEM SN: | |
| HDD/SSD PN: | |
| HDD/SSD SN: | |
| INFO: |
NODE 8:
| MBD SN: | xxxxxxxxx |
| MAC's: | |
| 1: | xxxxxxxxx |
| 2: | xxxxxxxxx |
| IPMI: | xxxxxxxxx |
| OS Address: | xxxxxxxxx |
| IPMI Address: | xxxxxxxxx |
| CPU: | |
| Card PN: | |
| Card SN: | |
| MEM PN: | |
| MEM SN: | |
| HDD/SSD PN: | |
| HDD/SSD SN: | |
| INFO: |