Difference between revisions of "Warehouse"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 6: | Line 6: | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Serial Code''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Serial Code''' | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | OCP Storage ||672042160433 |
|- | |- | ||
| CSE-846BE16-R920B ||C8460FD14M81020 | | CSE-846BE16-R920B ||C8460FD14M81020 | ||
Revision as of 14:43, 8 April 2015
Warehouse Boxes
| Part Code | Serial Code |
| OCP Storage | 672042160433 |
| CSE-846BE16-R920B | C8460FD14M81020 |
| SYS-1027GR-TRF | S10176423110208 |
| CSE-847E26-RJBOD1 | C84700A37B50051 |
| CSE-846BE16-R920B | C8460FD14M81020 |
| SYS-1028GR-TR | S16043324C00414 |
| SYS-4027GR-TR | S14900123A04862 |
| CSE-847E16-R1400LPB | C84700045B10742 |