Difference between revisions of "Warehouse"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 5: | Line 5: | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Part Code''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Part Code''' | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Serial Code''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Serial Code''' | ||
| + | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Location''' | ||
|- | |- | ||
| − | | OCP Storage ||672042160433 | + | | OCP Storage ||672042160433 || |
|- | |- | ||
| − | | CSE-846BE16-R920B ||C8460FD14M81020 | + | | CSE-846BE16-R920B ||C8460FD14M81020 || |
|- | |- | ||
| − | | SYS-1027GR-TRF ||S10176423110208 | + | | SYS-1027GR-TRF ||S10176423110208 || |
|- | |- | ||
| − | | CSE-847E26-RJBOD1 ||C84700A37B50051 | + | | CSE-847E26-RJBOD1 ||C84700A37B50051 || |
|- | |- | ||
| − | | CSE-846BE16-R920B ||C8460FD14M81020 | + | | CSE-846BE16-R920B ||C8460FD14M81020 || |
|- | |- | ||
| − | | SYS-1028GR-TR ||S16043324C00414 | + | | SYS-1028GR-TR ||S16043324C00414 || |
|- | |- | ||
| − | | SYS-4027GR-TR ||S14900123A04862 | + | | SYS-4027GR-TR ||S14900123A04862 || |
|- | |- | ||
| − | | CSE-847E16-R1400LPB || C84700045B10742 | + | | CSE-847E16-R1400LPB || C84700045B10742 || |
|} | |} | ||
Revision as of 14:44, 8 April 2015
Warehouse Boxes
| Part Code | Serial Code | Location |
| OCP Storage | 672042160433 | |
| CSE-846BE16-R920B | C8460FD14M81020 | |
| SYS-1027GR-TRF | S10176423110208 | |
| CSE-847E26-RJBOD1 | C84700A37B50051 | |
| CSE-846BE16-R920B | C8460FD14M81020 | |
| SYS-1028GR-TR | S16043324C00414 | |
| SYS-4027GR-TR | S14900123A04862 | |
| CSE-847E16-R1400LPB | C84700045B10742 |